Instytut Oka

optyk i okuliści

Instytut oka
SPRZĘT NAJWYŻSZEJ KLASY JEDYNY
w Powiecie Lęborskim

 

Łączymy profesjonalizm lekarski z odpowiednią obsługą optyczną celem zapewnienia kompleksowej pomocy naszym pacjentom.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na specjalistyczne badania wykonywane przez lekarzy specjalistów II stopnia na najnowocześniejszym sprzęcie okulistycznym.

Nasi lekarze

Są profesjonalistami w swojej dziedzinie. 

Każdym pacjentem zajmują się dokładnie, tak by chorobę, czy wadę wzroku można było skorygować czy też wyleczyć. Będąc pod opieką naszych specjalistów, możesz spać spokojnie- jesteś w najlepszych rękach.

lek. med. Adam Karczewski

Lekarz specjalista okulistyki II stopnia

lek. med. Magdalena Giec

Lekarz specjalista okulistyki II stopnia

lek. med. Izabela Nisiewicz-Jacek

Lekarz specjalista okulistyki II stopnia

O nas

Jesteśmy sprawdzonym salonem optycznym, gdzie kupisz okulary oraz zrealizujesz receptę. Znajdujemy się w Lęborku przy ulicy Marcinkowskiego 4 (PROMENADA). Słyniemy z świadczenia usług najwyższej jakości.
Stawiamy na dokładność oraz błyskawiczne zrealizowanie zamówionych okularów. Nasz doświadczony optyk zadba o to, aby wykonane okulary były idealne pod każdym względem. Nasz wykwalifikowany personel doradzi w wyborze oprawek, a następnie podpowie, które soczewki okularowe będą dla nas najodpowiedniejsze. Pracujemy tylko na wysokiej jakości produktach, ponieważ zależy nam na naszych klientach i ich zadowoleniu.

Priorytetem naszego salonu jest świadczenie usług, zaspokajających potrzeby najbardziej wymagających Klientów. W naszym salonie masz dostęp do różnorodnej gamy modnych okularów korekcyjnych. Stawiają przede wszystkim na światowe marki: Burberry, Gucci, Chanel, Prada, Christian Dior, Dolce&Gabbana, Versace itd. Współpracujemy z najlepszymi laboratiuami obróbki soczewek w Polsce i Europie.

Oferta obejmuje także szeroki wybór soczewek kontaktowych i profesjonalnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Kluczowym elementem oferty jest także usługa kompleksowego badania wzroku i konsultacji, przeprowadzanych przez lekarza okulistę lub optometrystę. Profesjonalizm, światowe marki, modele najmodniejszych okularów, porady specjalistów i 100% gwarancji na wszystkie usługi i produkty – oto priorytety, którym pozostają niezmiennie wierni od początku istnienia.

INSTYTUT W LICZBACH

0

Sprzedanych oprawek

0

Przeprowadzanych badań

0

Lekarzy

TOP